Niedziela Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – 6.01.2019 – Parafia Św. Marcelina Rogalin.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Podczas Mszy Św. jest poświęcona kreda i kadzidło, które będziemy mogli nabyć po Mszy Św. w zakrystii. Na Mszy Św. o godz. 11.30 w Rogalinie, dzieci klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii Św., będą miały poświęcone książeczki do nabożeństwa.
  2. W niedzielę, w  Uroczystość Trzech Króli w świetlicy w Świątnikach będzie wspólne śpiewanie kolęd o godz. 17.00. Zaprasza personel centrum oraz sołectwo Świątniki.
  3. W poniedziałek o godz. 16.00 Nowenna do Św. Ojca Pio. Przed Mszą Św. będzie uroczyste wyniesienie relikwii Św. Ojca Pio, Msza Św., a następnie Nowenna i na zakończenie uroczyste Błogosławieństwo relikwiami Świętego Ojca Pio. Zapraszam drogich Parafian i Gości.
  4. W środę w Radzewicach Msza Św. o godz. 16.00 połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W każdy piątek przed Mszą Św. w Rogalinie o godz. 15.30 jest wystawienie Najśw. Sakramentu, oraz odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam na wspólną modlitwę, jak również na Mszę Św.

1. Plan kolędy:

-niedziela 6 stycznia godz. 14.00 Osada Mieczewo od lasu od rodziny Ufnalskich,

ul. Jesionowa w Rogalinie (P. Michalak) a

następnie c.d. Osady Mieczewo od końca.

Proszę o podjechanie samochodem na probostwo jak co roku, na godz. 13.45.

- poniedziałek 7 stycznia godz. 17.00 ul. Nowa blok nr 16.

-środa 9 stycznia godz. 17.00  ul. Nowa blok nr 14.

-piątek 11 stycznia godz. 17.00  ul. Nowa blok nr 15.

-sobota 12 stycznia godz. 10.00  ul. Kosynierów od nr 2 do nr 24 czyli uliczka boczna I,II i III

-niedziela 13 stycznia godz. 14.00  ul. Kosynierów od nr 26 do końca czyli od uliczki IV

-poniedziałek 14 stycznia godz. 10.00   ul. Nowa 1-11

godz. 17.00  ul. Nowa 12 i blok nr 13.

1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy  Chrzest Pański.
  2. Dziękuję tym rodzinom, które posprzątały kościół.
  3. Przed kościołem u ministrantów możemy nabyć prasę katolicką – Przewodnik Katolicki.