XV Niedziela Zwykła – 15.07.2018 – Parafia Św. Marcelina Rogalin.

  1. W poniedziałek o godz. 18.00 Nowenna do Św. Ojca Pio. Przed Mszą Św. będzie uroczyste wyniesienie relikwii Św. Ojca Pio, Msza Św., a następnie Nowenna i na zakończenie uroczyste Błogosławieństwo relikwiami Świętego Ojca Pio. Zapraszam.
  2. We wtorek o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. zbiorowa w intencji kilku zmarłych z oprawą muzyczną, uroczyście, a na koniec Mszy Św. będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji tych zmarłych, za których była odprawiana Msza Św.
  3. W najbliższą środę z naszej Parafii wyruszy autokarowa, trzydniowa pielgrzymko wycieczka do Kotliny Jeleniogórskiej. Wyjazd o godz. 5.00, czyli godzinę wcześniej niż planowano, z parkingu przy restauracji „Pod Dębami” w Rogalinie.
  4. W związku z pielgrzymka, w trzy dni, czyli w środę, w czwartek i w piątek nie będzie Mszy Św. W razie konieczności posługi kapłańskiej, proszę zwrócić się do Księdza Proboszcza w Rogalinku, lub proszę o telefon na probostwo w Rogalinie.
  5. W przyszłą niedzielę 22 lipca,  która przypada  w bliskości uroczystości Św. Krzysztofa, patrona kierowców, będziemy modlić się za wszystkich kierowców, jak również podróżujących, aby szczęśliwie mogli dobrnąć do celu. Święcenie pojazdów w  niedzielę będzie po Mszy św. o godz. 8.00 w Rogalinie. Proszę o ustawienie samochodów do poświecenia wzdłuż parkingu przed kościołem, w alei kasztanowej.
  6. Rozpocząłem przyjmowanie intencji mszalnych na cały przyszły rok 2019. Rezerwacji intencji można dokonać po Mszy Św. w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  7. Informuję, że za dwa tygodnie tj. w sobotę 28 lipca nie będzie wieczornej Mszy Św. w Rogalinie i w Radzewicach.
  8. Dziękuję tym rodzinom, które posprzątały kościół i udekorowały kwiatami.
  9. Przed kościołem u ministrantów możemy nabyć prasę katolicką – Przewodnik Katolicki.
  10. Intencje Mszalne.