Pielgrzymka: Warszawa – Kodeń – Leśna Podlaska – Grabarka – od 27 do 30 sierpnia 2019 r.

          Z naszej Parafii organizujemy autokarową pielgrzymko – wycieczkę na Podlasie od 27 do 30 sierpnia 2019 roku.

W programie:  Warszawa – Świątynia Opatrzności Bożej, Łazienki, Biała Podlaska, Kodeń – Sanktuarium Matki Bożej, Kostomłoty – Cerkiew Unicka, Pratulin – Sanktuarium Męczenników Podlaskich, Janów Podlaski – stadnina koni, Leśna Podlaska – Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej, Drochiczyn – katedra, Grabarka – Sanktuarium Matki Bożej,  dla Prawosława ma takie znaczenie, jak dla nas Częstochowa, Mielnik – kopalnia kredy, w drodze powrotnej jeszcze raz Warszawa – Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, Katedra, starówka i powrót do Rogalina. Trasa pielgrzymko – wycieczki bardzo ciekawa i bogata. Osoby chętne i zainteresowane zapraszam po Mszy Św. do zakrystii celem otrzymania szczegółowego programu i zapisu.