Pielgrzymka Częstochowa – Kraków – Łagiewniki – 7,8 i 9 października 2018 r.

Z naszej Parafii organizujemy autokarową trzydniową pielgrzymko – wycieczkę do Częstochowy, Krakowa i Łagiewnik w dniach 7, 8 i 9 października tegoż roku, tj. niedziela, poniedziałek i wtorek. W programie nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze, w tym dniu przypada uroczystość Matki Bożej Różańcowej, udział w wieczornym Apelu Jasnogórskim, następnie nocleg w Domu Pielgrzyma. Rano 8 października, udział w odsłonięciu cudownego obrazu Matki Bożej i Msza Św., a następnie po śniadaniu wyjazd do Krakowa, zwiedzanie katedry na Wawelu, przejście Drogą Królewską na Stary Rynek. Zwiedzanie Starego Rynku, kościoła Mariackiego, nocleg w Krakowie i obiadokolacja. 9 października, po śniadaniu, przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Nawiedzenie Sanktuarium i udział we Mszy Św.  Zapisy po Mszy Św. w zakrystii lub w biurze parafialnym.