II Niedziela Zwykła – 14.01.2018 – Parafia Św. Marcelina Rogalin.

1. W poniedziałek o godz. 16.00 Nowenna do Św. Ojca Pio. Przed Mszą Św. będzie uroczyste wyniesienie relikwii Św. Ojca Pio, Msza Św., a następnie Nowenna i na zakończenie uroczyste Błogosławieństwo relikwiami Świętego Ojca Pio. Zapraszam drogich Parafian i Gości.
  2. W środę w Radzewicach Msza Św. o godz. 16.00 połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W każdy piątek przed Mszą Św. w Rogalinie o godz. 15.30 jest wystawienie Najśw. Sakramentu, oraz odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam na wspólną modlitwę, jak również na Mszę Św.

1. Plan kolędy:

- 14 stycznia niedziela godz. 14.00  ul. Dębowa, Akacjowa i Klonowa w Rogalinie

od ok. godz.16.00 cd. Świątniki ul. Kórnicka – od rodziny

Leśniczak do końca ul. Kórnickiej obie strony.

- 15 stycznia poniedziałek godz. 10.00 ul. Prezydialna od p.Kaczmarek

do   p.Witkowskich.

od  godz. 17.00 c.d. ul. Prezydialnej od końca ulicy

do p. Stachowskiej.

- 16 stycznia wtorek godz. 14.30  ul. Mosińska i Arciszewskiego od domów

przy pałacu.

- 17 stycznia środa godz. 17.00 ul. Nowa nr 15

- 18 stycznia czwartek godz. 17.00 ul. Nowa nr 16.

- 20 stycznia sobota godz. 10.00  ul. Kosynierów od nr 2 do nr 24 czyli uliczka boczna I,II i III

- 21 stycznia niedziela godz. 14.00  ul. Kosynierów od nr 26 do końca czyli od uliczki IV

1. Przed kościołem u ministrantów można nabyć  prasę katolicką – Przewodnik Katolicki.
  2. Bardzo dziękuję tym rodzinom, które w tym tygodniu posprzątały kościół.
  3. Intencje mszalne.