Parafialny piknik dla ministrantów, dzieci, młodzieży i ich rodziców.

Niedzielne popołudnie 2 października 2016 było okazją do zorganizowania wspólnego pikniku na terenie placu zabaw w Radzewicach. Dzięki wielkiej życzliwości i pomocy Pani Sołtys z Radzewic, rodziców i młodzieży, mogliśmy przygotować rodzinną parafialną biesiadę. Pogoda dopisała. Rodzice upiekli sporo smacznych placków, których nie zabrakło. Ksiądz Proboszcz ufundował wędlinę do ogniska. Ministranci rozegrali mecz piłki nożnej, a najmłodsi skorzystali z placu zabaw. Dla dorosłych i młodzieży była udostępniona siłownia. Po tych wszystkich atrakcjach był czas na ognisko, częstowanie się ciastem, kawą i herbatą. Czas ten został uprzyjemniony śpiewem i grą na gitarach, piosenek biesiadnych oraz oazowych w wykonaniu parafialnej scholi.

Piknik w parafii Rogalin - mecz piłki nożnejPiknik w parafii Rogalin - ogniskoPiknik w parafii Rogalin - ognisko